strategia marketingowa

Dla kogo?

Najbardziej zależy Ci na tym, żeby ktoś wskazał Ci kierunki, którymi powinnaś podążać. Chcesz wiedzieć od czego powinnaś zacząć, które kanały komunikacji z Twoją publicznością wybrać, gdzie się promować. Jednym słowem mówiąc – chcesz strategię, plan działania. Z wykonaniem dasz sobie spokojnie radę.

Dlaczego najpierw proszę Cię o wypełnienie i odesłanie kwestionariusza?

– chcę poznać wcześniej Ciebie i Twój pomysł na biznes;
– chcę maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na konsultacje;
– chcę móc przygotować się do rozmowy o Twoim biznesie.

Jak wygląda spotkanie?

Nasze spotkanie trwa 1,5 godziny. Spotykamy się na skype (nawet jeśli jesteś z Łodzi. Zaoszczędzimy w ten sposób czas związany z dojazdem w umówione miejsce). W wyznaczonym czasie rozmawiamy. Proponuję Ci działania, które powinnaś podjąć, żeby Twój pomysł na biznes zmaterializował się i zaczął być widoczny w sieci. Krótko mówiąc – przedstawiam Ci strategię działania: od czego zacząć, co jest absolutnym must have w przypadku Twojego pomysłu na biznes, a co powinnaś zrobić w kolejnych krokach. Wszystkie proponowane przeze mnie rozwiązania uwzględniać będą zasoby, którymi dysponujesz (i bynajmniej nie chodzi mi o te finansowe. Chodzi mi przede wszystkim o Ciebie i Twoje mocne strony, które mają się stać wizytówką Twojego biznesu). Dlaczego? Bo chcę żebyś była pewna i spokojna, że biznes, który właśnie się rodzi, będzie biznesem po Twojemu:)

Jak wygląda Raport?

W przeciągu kilku dni po spotkaniu, wysyłam Ci Raport, który jest kwintesencją naszej rozmowy. Znajdziesz tam podsumowanie wraz z proponowanymi działaniami. Krótko mówiąc – Twój indywidualny tajny plan!

Co jeszcze otrzymujesz?

W okresie 2 tygodni od daty naszego spotkania, możesz zadawać mi pytania dotyczące podejmowanych działań. Wsparcie psychiczne także może Ci się przydać:) Jednym słowem: będę do Twojej dyspozycji.

Ile to kosztuje?

Cały 3-stopniowy proces konsultacji + możliwość zadawania mi pytań w ciągu dwóch tygodni od daty naszego spotkania to koszt 400zł.
Kwotę należy wpłacić na podane przeze mnie konto przed 1-ym etapem.

Jeżeli jesteś zainteresowana tą ofertą, napisz. Jeżeli chcesz jeszcze sprawdzić szczegóły mojego autorskiego programu „Za rękę”, zajrzyj tutaj.