Poczułaś w sobie gotowość by podzielić się ze światem swoim talentem?

Chcesz wreszcie zacząć zarabiać na tym, w czym jesteś naprawdę dobra? Chcesz przedstawić swoją ofertę szerszej publiczności w świecie on-line?

Gratuluję! Pierwszy duży krok masz już za sobą:)

Jeżeli jednak wraz z podjęciem tej decyzji, pojawiają się w Twojej głowie wątpliwości typu:

– ale ja nie wiem od czego zacząć;
– ale ja kompletnie nie znam się na tych wszystkich stronach www, fejsbukach i tych innych;
– nie wiem, jak założyć fanpage, że o prowadzeniu go nie wspomnę;
– nie znam się na tylu rzeczach, które powinnam ogarnąć chcąc zarabiać na tym, co lubię bądź kocham.

Moja Droga, mogę Ci pomóc.

Nie przejmuj się – każdy kiedyś zaczynał i miał podobne zmartwienia. Jestem tu po to, żeby Ci pomóc. Mam dla Ciebie dwie propozycje:

Program no 1: Autorski program „Za rękę”

Program no 2: „Przygotuj dla mnie strategię”.

Jeżeli nie będziesz potrafiła zdecydować, który program jest najlepszy dla Ciebie, zapraszam Cię na pół godzinne spotkanie gratis, podczas którego porozmawiamy i wybierzemy najbardziej optymalne dla Ciebie rozwiązanie. Jeżeli chcesz takiego spotkania, napisz.

Sprawdź programy:

Program no 1: Autorski program „Za rękę”
Program no 2: „Przygotuj dla mnie strategię”

Zobacz co mówią Kobiety, z którymi miałam przyjemność pracować.

Uważam, że w życiu nie ma przypadków, są tylko szanse. Jedną z nich właśnie dostrzegłam i skorzystałam, a właściwie SKORZYSTAŁAM !
Jestem po indywidualnej konsultacji marketingowej on-line z Jolą Na Łysej Górze, a korzyści płynące z tego spotkania jak najbardziej zasługują na wypisanie je wielkimi literami.
PROFESJONALIZM # ŻYCZLIWOŚĆ # SZCZEROŚĆ # MERYTORYCZNE WSPARCIE
Jestem bardzo wdzięczna Joli za cały pakiet fachowych porad, za wiedzę, którą mi przekazała. Jestem pod wielkim wrażeniem stylu pracy Joli, cała sesja przebiegła w taki sposób, że ja-dyletant marketingowy uświadomiłam sobie osobiste zasoby i poczułam motywację do działania w tym temacie. Bardzo ważnym elementem był fakt, że wszystko było omówione zrozumiałym, przyswajalnym dla mnie językiem.
Julita Środkowska Laboratorium Radości

Naładowałaś mnie energią i już zabieram się do pracy. Dziękuje Ci bardzo, właśnie zajrzałam w notatki, dałaś mi bardzo cenne wskazówki. Naprawdę bardzo fajna babka z Ciebie i cieszę się że mogłam Cię poznać.
Marlena Dziewanowska Jezioro Garda

Jolanta jest przede wszystkim osobą doświadczoną – zna się na tym, co robi. Ale w jej rękach projekty to nie tylko strategia i marketing, to przede wszystkim człowiek mający je wykonać. Wskazuje drogi, sposoby i rozwiązania, dając możliwość wyboru tych, które najlepiej rezonują z nami samymi, czasami zachęcając do wyjścia ze strefy komfortu.

Maja Niestrój Zarabiaj jako bloger

Do Joli zwróciłam się dopiero, kiedy zrozumiałam, że umiejętności i merytoryczna wiedza nie wystarczą, żeby zarabiać na tym, co uwielbiam robić i co jest moją pasją (coaching i warsztaty z zakresu komunikacji). Że muszę zadbać o reklamę, o marketing. Pytania, które przesłała mi Jola jeszcze przed konsultacją sprawiły, że zaczęłam otwierać się na zmianę. Sama konsultacja była dla mnie ogromnie ciekawym i jednocześnie przemiłym spotkaniem. Jola była świetnie przygotowana, a jej propozycje nie tylko pokazały mi, jak ogromny mam wachlarz możliwości, ale przede wszystkim były dopasowane do mnie, do mojego systemu wartości, do tego, co jest dla mnie w życiu ważne. Taki marketing „szyty na miarę” . Jola jest niesamowicie kreatywną i konkretną kobietą, która wie, o czym mówi i jest prawdziwie zaangażowana w to, co robi.

Joanna Okrasa Zmieniam Nawyki

 

Please follow, like or share me:
Facebook
INSTAGRAM
LinkedIn
RSS