Witaj Na Łysej Górze!

Jolanta Pieniek

Nazywam się Jolanta Pieniek i swoją pierwszą firmę założyłam jako 9-latka. Była z branży odzieżowej. Oprócz bycia jej właścicielką, pełniłam także funkcję głównej projektantki:) (wyżywałam się artystycznie;))

Był też: dział handlowy zajmujący się przyjmowaniem i realizacją zamówień, dział kadr i kontroli jakości.

Tak było – mała Jola – wizjonerka od najmłodszych lat:)

Jolanta Pieniek
Wspomnienia z dzieciństwa powróciły na studiach. Wybrałam socjologię, ale od trzeciego roku, z powodu bycia dobrą studentką,
rozpoczęłam indywidualny tok studiów. W podskokach uczęszczałam więc na zajęcia na wydziale Zarządzania i Marketingu.

Mając 23 lata, rozpoczęłam pierwszą pracę. Był to bardzo męski świat – duża firma drogowa 🙂 Spędziłam tam 7 lat. Zaczynając jako Asystentka, by ostatnie lata spędzić jako Pełnomocnik Zarządu ds. Strategii. 

W tak zwanym między czasie, ukończyłam Akademię Menedżerską w Szkole Głównej Handlowej. Zaraz później Finanse i Rachunkowość. Podyplomówka na SGH’u to czas przełomu. A ten nastąpił po egzaminie praktycznym z Zarządzania Strategicznego. Prowadzący je Profesor zaprosił mnie wówczas na rozmowę. Powiedział , że moja praca egzaminacyjna jest genialna i że zdecydowanie powinnam związać swoje życie zawodowe z zarządzaniem strategicznym. Jako grzeczna studentka – posłuchałam 🙂


Jolanta Pieniek

 

Po odejściu z etatu, przez dwa lata byłam współwłaścicielką Agencji Marketingowej ProMeCon. Aż w końcu podjęłam męską decyzję i założyłam swoją jednoosobową działalność. Świadczę usługi doradcze z zarządzania i marketingu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 

Ciągle się rozwijam. Jestem uzależniona od kursów on-line 😉 Głównie tych anglojęzycznych. Kocham kursy Amy Poterfield. Namiętnie słucham videocastów Gary’ego Vee. Z równie dużym entuzjazmem zaczytuję się w książkach biznesowych.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i partnerką. Lubię podróże, także te palcem po mapie:) Dlatego uwielbiam czytać mojej córce Przygody Neli. Kiedy moja Latorośl pójdzie spać, oddaję się biografiom, podcastom, webinarom i tego typu atrakcjom:). Oprócz tego lubię taniec i muzykę.

Na Łysej Górze powstało w efekcie zebranych doświadczeń, wiedzy, a przede wszystkim z potrzeby serca:)

Dlaczego Na Łysej Górze:

* bo znam się na marketingu i lubię się tą wiedzą dzielić;

* bo lubię pisać;

* bo lubię pracować z kobietami i wierzę w babską solidarność;

* bo wiem co zrobić żeby pokazać się światu ze swoimi umiejętnościami (a nie tylko robić rzeczy do szuflady);

* bo potrafię dawać kopa do działania;

* bo jestem totalną przeciwniczką rzucania się na głęboką wodę – PLAN to podstawa,

* bo jestem wiedźmą (zostałam tak nazwana przez kilka uczestniczek poprzednich edycji Eliksiru Motywacji. Wiedźma po prostu wie:)).

Jeżeli czujesz, że znalazłaś właściwą osobę (czyli mnie:)) i chciałabyś żebym Ci pomogła w Twoim kobiecym biznesie, zapoznaj się z moją ofertą.

Jolanta Pieniek

Mam na imię Jola i z przyjemnością Ci pomogę:) Napisz do mnie.