Główny cel Programu:

Pokazanie Twojego produktu/usługi w sieci.

Dla kogo?

Czujesz, że nadszedł moment, żeby Twój pomysł na biznes ujrzał światło dzienne, ale:

– nie wiesz, od czego zacząć;
– nie znasz się na biznesplanowaniu;
– nie wiesz, które kanały komunikacji on-line są najlepsze dla Twojego pomysłu
– nie znasz się na tworzeniu i prowadzeniu profili w kanałach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, blog);
– nie znasz się na narzędziach, programach, które pomogą Ci w prezentacji Twoich produktów/usług,

więc potrzebujesz kogoś, kto:

– poprowadzi Cię za rękę;
– pokaże Ci wszystko od strony praktycznej;
– powie co i jak oraz kiedy;
– będzie Cię motywował do działania i będzie  z Tobą na każdym etapie przygotowania się do wielkiego finału w postaci pokazania swojego dzieła światu.

Z jakich etapów składa się Program?

Etap 1:

wysyłam Ci kwestionariusz, dzięki któremu poznam Cię lepiej oraz Twój pomysł na biznes. Jest to wstępny etap. Kwalifikacyjny. Dlaczego kwalifikacyjny? Muszę mieć pewność, że udział w moim autorskim programie „Za rękę” jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w tym momencie Twojego życia. Program ten jest bardzo angażujący obie strony. Czeka nas obie ogrom pracy. Stąd też muszę wiedzieć na pewno, że mogę liczyć na maksimum Twojego zaangażowania w ciągu jego trwania. Chcę żeby to był czas maksymalnie przez Ciebie wykorzystany. Żebyś miała poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Jeżeli jednak okaże się (po zapoznaniu się z kwestionariuszem), że jest to dla Ciebie zbyt wymagający projekt (z uwagi na przykład na Twoją aktualną sytuację życiową), zaproponuję Ci inne rozwiązanie – drugi z programów: Stwórz dla mnie strategię.

Etap 2:

spotykamy się poraz pierwszy. Ustalamy harmonogram naszych działań oraz spotkań (ustalamy także jakie konkretne praktyczne umiejętności będziesz zdobywała podczas każdego spotkania). Do ustalonego wspólnie schematu, dopisujemy daty, czyli deadline dla poszczególnych (pod)etapów.

Etap 3:

w tym czasie spotykamy się przez Skype 5 razy. Pomiędzy spotkaniami, wysyłam Ci zadania do wykonania, czyli takie prace domowe 🙂
Podczas spotkań skype’owych będę Cię uczyć poruszania się po kanałach social mediowych. Nauczysz się obsługi fanpage’a (tajników prowadzenia go); poznasz od strony praktycznej narzędzia do tworzenia treści/grafiki. Uzbroję Cię także w strategię promocji Twojego produktu/usługi (zaproponuję działania marketingowe od momentu pojawienia się w sieci).

Etap 4:

Nazwijmy go Wielkim Finałem. Z gotowym fanpage’em, być może nawet ze stroną www w trakcie tworzenia (wybór kanałów, przy pomocy których będziesz się promować, zostanie określony we wcześniejszych etapach), z umiejętnością obsługi niezbędnych narzędzi oraz dokładnym planem dalszych działań (strategią) wyruszysz w świat on-line.

Ile trwa Program?

Program trwa 40 dni (5 tygodni), podczas których pracujemy razem. Można by rzec, że stajemy się nierozłączną parą na te 40 dni. Widujemy się przez skype raz w tygodniu przez 60 minut (5 spotkań).

Po co prace domowe?

Oprócz zapoznania się z konkretnymi narzędziami marketingowymi, chcę nauczyć Cię biznesplanowania oraz zwiększyć Twoją pewność siebie, byś z wysoko uniesioną głową weszła w świat online ze swoim produktem/usługą.

Co zyskujesz decydując się na udział w Programie?

– zbudowany Biznes plan Twojego pomysłu;
– wiedzę dotycząca kanałów społecznościowych;
– Fanpage z efektem WOW gotowy do publikacji;
– praktyczną znajomość niezbędnych narzędzi do produkcji contentu;
– strategię marketingowa, czyli plan działań służących promocji Twojego pomysłu;
– oszczędność czasu, który musiałabyś poświęcić na poszukiwania informacji, treści, które pomogłyby Ci zaprezentować swoje produkty/usługi światu;
– oszczędność czasu związanego z koniecznością rozgryzania poszczególnych narzędzi do tworzenia contentu, czy też budowania zaangażowania;
– oszczędność pieniędzy. Gdybyś każdy element tego programu rozbiła na pojedyncze kursy, zapłaciłabyś znacznie więcej;
– poczucie bezpieczeństwa, że jest ktoś, kto pomoże Ci we wszystkich działaniach – masz mnie do dyspozycji przez całe 40 dni.

Ile to kosztuje?

Cały Program to koszt 1000zł (2x500zł, I rata – przed rozpoczęciem, II rata – po 3 tygodniach).

Skąd pomysł autorskiego programu „Za rękę”?

Doświadczenie 🙂 Za mną już naprawdę spora ilość kobiet, którym pomogłam w wprowadzaniu ich pomysłów na biznes do świata on-line. Już podczas konsultacji, kiedy przedstawiałam strategię działania (marketingową) czułam, że potrzeba im czegoś więcej niż tylko spisanych na kartce propozycji konkretnych działań. Tym „więcej” było:
– pomoc w realizacji proponowanych działań
– pokazanie konkretnych narzędzi do tworzenia contentu
– pomoc w założeniu np. Fanpage’a
– kop do działania, który motywowałby do pozostawania poza strefą komfortu
– przyjazna dusza, która powtarzałaby „dasz radę!”.

Jeżeli czujesz, że to jest Program idealny dla Ciebie, napisz do mnie. Napisz do mnie również w sytuacji, kiedy pojawiły się w Tobie jeszcze jakieś pytania w związku z tym.
Jeżeli chcesz zobaczyć zawartość programu „Przygotuj dla mnie strategię”, zajrzyj tutaj.